Our Ability Jobs

Job Information

3M Płatne Praktyki w Inżynierii Produkcji (Komercjalizacja) in Wroclaw, Poland

Job Description:

3M Wrocław poszukuje kandydatek/-ów zainteresowanych odbyciem płatnej praktyki w Dziale Inżynierii Produkcji (Obszar komercjalizacji)

Miejsce praktyk: Wrocław, ul. Kowalska 143

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Inżynierów Produkcji w realizacji projektów związanych z nowymi uruchomieniami

  • Wsparcie bieżących aktywności działu Komercjalizacji

  • wnioskowanie o założenie nowych indeksów wyrobów

  • monitorowanie statusu wniosków

  • zbieranie danych oraz raportowanie

    Nasze wymagania

  • Student lub absolwent studiów na kierunków technicznych lub ekonomicznych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację mówioną i pisemną

  • Swobodne posługiwanie się programami MS Office

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zdolność do analitycznego myślenia

  • Dyspozycyjność do odbycia praktyk w wymiarze 3-6 miesięcy w pełnym wymiarze czasu pracy (40h tygodniowo),

    To oferujemy

  • Płatną praktykę w ramach umowy – zlecenia przez okres 3-6 miesięcy

  • Wsparcie merytoryczne przez cały okres praktyk

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć na uczelni

  • Zdobycie doświadczenia w perspektywie przyszłej kariery

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

    Zainteresowała Cię nasza oferta?

    Zaaplikuj już teraz!

    Jak zaaplikować?

DirectEmployers