Our Ability Jobs

Job Information

3M Praktyka płatna - Dział Jakości in Wroclaw, Poland

Job Description:

3M Wrocław poszukuje kandydatek/-ów zainteresowanych odbyciem płatnej praktyki w Dziale Jakości w fabryce zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych

Miejsce praktyk: Zakład PSD ul. Kowalska

Twój zakres obowiązków

  • Praca systemowa i dokumentacyjna w obszarze jakości

  • Analizowanie danych jakościowych

  • Wykonywanie analiz i zbieranie danych do reklamacji do dostawców

  • Codzienne wsparcie Inżynierów Jakości w bieżących zadaniach

  • Realizacja zadań związanych z doskonaleniem procesów jakościowych

    Nasze wymagania

  • Student lub absolwent studiów na kierunkach : Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Kierunki związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych lub pokrewne

  • Dyspozycyjność do odbycia praktyk w wymiarze 6 miesięcy, min. 30 godzin tygodniowo

  • Swobodne posługiwanie się programami MS Office

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie

    To oferujemy

  • Płatną praktykę w ramach umowy - zlecenia, w wymiarze 30 godzin tygodniowo przez okres 6 miesięcy

  • Wsparcie merytoryczne przez cały okres praktyk

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć na uczelni

  • Możliwość zapoznania się z wymaganiami systemów jakościowych w praktyce oraz poznanie systemu SAP

  • Zespół otwarty na dzielenie się wiedzą

    Zainteresowała Cię nasza oferta?

    Zaaplikuj już teraz!

    Jak zaaplikować?

DirectEmployers