Our Ability Jobs

Job Information

Trane Technologies Technik Serwisu Urządzeń Chłodniczych (Opolskie, Lubuskie, Południowa część Zachodniopomorskiego) in Warszawa, Poland

W Trane Technologies® skupiamy się tylko na realnej zmianie. Nasze marki - w tym Trane® i Thermo King® - zapewniają dostęp do chłodzenia i komfortu w budynkach i domach, transportują i chronią żywność oraz towary, które wymagają kontroli temperatury. Współpracujemy z klientami mając na uwadze wysoką wydajność przy mniejszym wpływie na środowisko. Redukujemy zużycie energii i emisję dwutlenku węgla, wprowadzając innowacyjne rozwiązania z myślą o lepszym jutrze. Rzucamy wyzwanie możliwym zmianom, dla zrównoważonego świata.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Technika Serwisu ( Chłodnictwo Przemysłowe)

miejsce pracy uzależnione od miejsca zamieszkania ( Opolskie, Lubuskie, Południowa część Zachodniopomorskiego)

Zakres Obowiązków:

  • Odpowiedzialność za uruchomienie, obsługę i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach.

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami.

  • Identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń i systemów na terenie firmy klienta.

  • Wykonywanie zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontrola oraz badanie zgłoszeń serwisowych, w tym wymiana lub modernizacja urządzeń i systemów.

  • Ścisła współpraca z liderem zespołu oraz z klientem w celu odpowiedniego zrozumienia wymagań dla wszystkich instalacji.

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów.

  • Zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy, przygotowywanie niezbędnych raportów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. techniczne z zakresu chłodnictwa (dużym atutem będzie wykształcenie wyższe Inżynierskie w zakresie HVAC).

  • Doświadczenie w serwisie instalacji chłodniczych.

  • Uprawnienia SEP na eksploatację urządzeń.

  • Uprawnienia F-gaz.

  • Otwartość na pogłębianie wiedzy, zainteresowanie systemami HVAC.

  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Prawo jazdy kat. B – min. 2 lata.

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń zawierających substancje kontrolowane.

  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń chłodniczych o mocy powyżej 20kW.

  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń ciśnieniowych.

  • Uprawnienia do lutowania 'lutami twardymi'.

  • Wiedza i chęć rozwoju w obszarze automatyki.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Samochód służbowy, również do celów prywatnych.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Karta MultiSport lub Wczasy „Pod gruszą”.

  • Dostęp do programu Wsparcia dla Pracowników,

  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej.

  • Możliwość dodatkowych premii uwarunkowanych wynikami.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony: https://trane.eu/pl/

DirectEmployers