Our Ability Jobs

Job Information

Cargill Kierownik Wytwórni Pasz in Nekla, Poland

Skala wielkości firmy Cargill pozwala nam wywierać pozytywny wpływ na świat. Naszym celem jest odżywianie świata w sposób bezpieczny, odpowiedzialny i zrównoważony.

Cargill to firma rodzinna dostarczająca żywność, składniki, rozwiązania dla rolnictwa i produkty przemysłowe niezbędne do życia. Łączymy rolników z rynkami, aby mogli lepiej prosperować. Łączymy klientów ze składnikami, dzięki czemu mogą tworzyć posiłki, które ludzie uwielbiają. Łączymy rodziny z artykułami codziennego użytku — od jajek po oleje jadalne, po produkty do pielęgnacji skóry, paszę i paliwo alternatywne. 160 000 naszych współpracowników działających w 70 krajach wytwarza niezbędne produkty, które każdego dnia wpływają na życie miliardów ludzi. Dołącz do nas i osiągnij swój najwyższy cel w firmie Cargill.

To stanowisko dotyczy działalności firmy Cargill zajmującej się produkcją białka drobiowego, gdzie dostarczamy zdrowe, wysokiej jakości produkty spożywcze szerokiemu gronu klientów, od podmiotów świadczących usługi gastronomiczne i sklepów spożywczych po producentów i eksporterów.

OPIS STANOWISKA

Kierownik Wytwórni Pasz zapewni strategiczny nadzór operacyjny nad wszystkimi procesami produkcyjnymi i operacyjnymi dla Wytwórni Pasz w Gierłatowie. Na tym kluczowym stanowisku będziesz nadzorować bezpieczeństwo, jakość, efektywność operacyjną i wyniki finansowe. Na tym stanowisku będziesz stale odpowiadać za zachowanie zasad BHP w podległym obszarze oraz nadzór nad infrastrukturą.

Lokalizacja: Gierłatowo, woj. wielkopolskie

KLUCZOWE ZADANIA

  • Koordynacja i zarządzanie procesem produkcyjnym - planowanie produkcji, monitorowanie procesów, optymalizacja, podnoszenie efektywności, zapewnienie ciągłości produkcji pasz.

  • Nadzór nad realizacją wyznaczonych celów i standardów w zakresie bezpieczeństwa pracowników, produkowanych pasz oraz zgodności z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

  • Odpowiedzialność za wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne procedury operacyjne i regulacyjne dotyczące bezpieczeństwa pracowników i produkowanych pasz, realizacja strategii zgodnie z wymogami środowiska korporacyjnego, zdrowia, bezpieczeństwa, jakości i funkcji regulacyjnych, a także przepisów rządowych.

  • Ustalanie i wdrażanie priorytetów operacyjnych dla zakładu w Gierłatowie. Prowadzenie pełnej dokumentacji i koordynowanie wysyłki zamówień.

  • Kierowanie działaniami strategicznymi oraz wynikami zarządzania jakością aby spełnić wymagania klienta i standardy jakości zgodnie ze specyfikacją.

  • Zarządzanie i kontrola budżetu operacyjnego wytwórni w celu osiągnięcia średnioterminowych celów finansowych firmy.

  • Wdrażanie usprawnień w zakresie efektywności operacyjnej, które mogą obejmować standaryzację systemów informatycznych zakładu, kontrolę jakości, bezpieczeństwo, niezawodność produkcji, doskonałą konserwację i najlepsze praktyki operatorów.

  • Kierowanie zespołem i dbanie o jego rozwój, prowadzenie szkoleń, działania związane z zarządzaniem talentami, zatrudnianiem, wydajnością i działaniami dyscyplinarnymi.

KWALIFIKACJE

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne lub rolnicze.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Wytwórni Pasz drobiu.

  • Znajomość zagadnień dotyczących norm jakości i technologii produkcji pasz.

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Benefity:

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna

  • System My Benefit

  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego PPE

  • Dofinansowanie do posiłków

CO OFERUJEM Y

Zapewniamy pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci wzmocnić Twoje umiejętności i rozwinąć Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV już dziś:

Śledź nas na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cargill

Firma Cargill stara się być pracodawcą integracyjnym . Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej https://careers.cargill.com/diversity/

DirectEmployers